İçeriğe geç Altbilgiye atla

ORAKAF’23 ORTA ANADOLU KARİYER FUARI

Bölgesel Kariyer Fuarları, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Koordinasyonunda 2019 yılından itibaren düzenli olarak gerçekleştirilen ve ülke genelinde Yetenek Her Yerde Teması ile genç yetenekleri kamu kurumları ve işverenlerle buluşturmaktadır.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi olarak paydaşları arasında yer aldığımız ve 20 üniversitenin katılımı ile kısa adı ORAKAF’23, Orta Anadolu Kariyer Fuarı da, 25-26 Aralık 2023 tarihinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Sivas Cumhuriyet Üniversitemizin öğrenci ve mezunlara yönelik ORAKAF’23 Kariyer Fuarında; iş/staj imkânı bulma, mülakat simülasyonu, kariyer ve mezun söyleşileri, kurumları tanıma fırsatı, işveren kariyer sohbetleri, alanında uzman kişilerle tanışma ve daha birçok fırsat sizleri bekliyor!

Sivas Cumhuriyet Üniversiteli gençler, kariyer planlamalarınız için fuar etkinliklerine katılarak, geleceğinizi inşa etmek elinizde.

Bu amaçla Fuara Kaydınızı, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin Yetenek Kapısı Platformu üzerinden, üniversitemiz Kariyer Planlama Uygulama ve Araştırma Merkezimizin ve ORAKAF’23 Fuar organizasyonunun resmi internet ve Instagram adreslerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgili gençler, biz de Sivas Cumhuriyet Üniversitesi olarak, fuarda yerimizi aldık. Sizlerle, bu heyecana ortak olmak istiyoruz. 20 üniversiteden 50.000’i aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek ORAKAF’23 fuarında buluşmak dileğiyle.

Kayıtlar YETENEK KAPISI ÜZERİNDEN yapılmaktadır. Başvuru için tıklayınız. https://www.yetenekkapisi.org/

Yorum bırak